TehPro.lv

Latvian
Blīvmateriāli Jūsu biznesam
Blīvējumiem ir būtiska ietekme uz sistēmas veiktspēju. Šī šķietami vienkāršā komponenta uzticamība var būtiski ietekmēt Jūsu iekārtas un procesus.
Eļļošanas risinājumi Jums
Vai zinājāt, ka nepareiza eļļošana var izraisīt aptuveni 36% no priekšlaicīgiem gultņu un ķēžu bojājumiem?
Izmantojot piemērotu eļļošanas risinājumu, varat rādīt jaunas iespējas, lai palielinātu darbspējas laiku un produktivitāti. Atbilstoša eļļošana palīdz samazināt priekšlaicīgus gultņu, ķēžu bojājumus un iekārtu dīkstāves, kā arī uzlabo energoefektivitāti.
Skarbi ekspluatācijas apstākļi un stingras likumdošanas prasības
Ekstrēmas temperatūras, mitrums, piesārņota vide. Biežas mazgāšanas samazina aprīkojuma darbmūžu un izraisa smērvielu noplūdi.
Atkārtoti darba uzdevumi un bīstama darba vide.
Mūsu zināšanas palīdz Jums
Apvienojot ekspertu zināšanas par gultņiem, blīvējumiem, smērvielām, mehatroniku un pakalpojumiem ar dekādēm ilgu lietošanas pieredzi pārtikas un dzērienu nozarē, nodrošinām plašu apkopes pārvaldības un optimizācijas risinājumu klāstu. No priekšapstrādes, karsēšanas un dzesēšanas līdz iepakošanai.
Mūsu un mūsu partneru pieredze var palīdzēt Jums !
• Palielināt produktivitāti un rentabilitāti
• Samazināt kaitīgo ietekmi uz apkārtējo vidi
• Samazināt enerģijas izmaksas un patēriņu
Un kopīgi risināt Jūsu radušos jautājumus.
• Samazināt neplānotas dīkstāves laiku
• Palielināt aprīkojuma apkopes intervālus
• Samazināt darbinieku darba drošības riskus

Par mums

E-pasts Drukāt PDF

SIA ‘’Tehniskie projekti” ir viena no Latvijas vadošajām kompānijām, kas nodarbojas ar, rūpniecisko šķidrumu blīvējuma sistēmu, augstas veiktspējas aizsardzības pārklājumu, tīrīšanas līdzekļu, smērvielas un rūpniecības iekārtu apkopes materiālu izplatīšanu. SIA ‘’Tehniskie projekti’’ ir pazīstami, kā kvalificēti eksperti, kas vērsti uz klientu uzticamību un produktivitāti piedāvājot augstas kvalitātes materiālus, kas uzlabo uzņēmējdarbības sniegumu un konkurētspēju.

SIA ‘’Tehniskie projekti’’ vīzija ir tikt atzītiem par labākajiem sadarbības partneriem. Piedāvājot augstas kvalitātes produktus rūpniecisko procesu nozares klientiem, ļaujot klientam uzlabot ražošanas procesa sniegumu, konkurētspēju vienlaikus palielinot uzticamību un efektivitāti.


Mūsu sadarbības partneri :